Renovace rámové obuvi


Botě prodlouží poločas rozpadu jen dobrý švec.

Výměna patníku

399,—

Výměna kaučukové vrstvy

599,—

Kompletní renovace

998,—

Kde mi boty opraví?

Obuv k záručním opravám i běžnému servisu lze předat osobně na všech prodejních místech, kde do 14 dnů najdete své boty opět v té nejlepší formě.
Obuv lze rovněž zaslat, a to na adresu našeho sídla. Jakmile obuv odešlete k opravě, vyberte, prosím, v nabídce viz níže druh opravy a následně v rámci procesu objednávky i způsob platby a dodání.

Kdo provádí servis našich bot?

Záruční opravy i běžný servis obuvi F. L. Popper provádí zkušený švec, který se péči o boty věnuje již téměř tři dekády. K opravám jsou použity prvotřídní materiály zejména francouzské značky TOPY.

Rozsah prováděných úprav v rámci základního servisu

Díky včasné opravě je možné prodloužit životnost obuvi až o několik let. V závislosti na frekvenci nošení doporučujeme provádět výměnu kaučukové vrstvy a patníku minimálně jednou ročně. Kompletní výměnu podešve za novou neprovádíme.

Upozornění:

Záruční opravy obuvi jsou prováděny bezplatně a zahrnují především opravy výrobních vad, které i přes přísnou kontrolu kvality mohou díky vysokému podílu ruční práce nastat. Prošlapání kaučukové vrsty či sešlapání patníku lze považovat za běžné opotřebení, které nelze řešit v rámci záručních oprav, ale pouze běžným servisem.  


Když potřebujete krejčovství

Prodejní & Servisní místa